Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur.

Diyarbakır Lazer Epilasyon

Kadın erkek demeden son zamanların en çok tercih edilen yöntemlerinden olan lazer epilasyon, sağlığa herhangi bir zararı olmadan istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Lazer Epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.

Randevu Oluşturun

Lazer epilasyon diğer epilasyon çeşitlerinden farklı olarak kalıcı ve sağlıklı olduğu için tercih sebebidir.

Lazer Epilasyon da temel amaç, lazer ışınını doğru dozda kıl köküne ulaştırarak, tekrar kıl üretemeyecek şekilde hasar vererek kıl hücresinin yeni kıl üretmesini engellemektir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Lazer Epilasyon Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Diyarbakır güzellik salonları içerisinde ki uzman kadromuz ile birlikte tüm aşamaları profesyonel bir şekilde tamamlamaktayız. Lazer uygulamaları gelişen teknoloji ile hızla dünyamıza girmiş, etkili ışınlardır. Kuvvetli bir enerjiye sahip olan ışınlar, insan sağlığına zarar vermeyecek orana indirilerek sağlık ve güzellik sektöründe uygulanmaktadır. Bu işlemler özel aletler yardımıyla yapılmaktadır. Lazer ile kırışıklık bakımı, sivilce tedavisi ve lazer epilasyon uygulamaları estetik alanında yapılan çalışmalardır.