Somon DNA Tedavisi

Somon DNA tedavisi, saf hyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA moleküllerinin, ciltte hücre tazeleme amacıyla kullanıldığı cilt gençleştirme yöntemlerindendir.

Somon DNA Gençlik Aşısı

Her kadın makyajsız ışıl ışıl bir cildin hayalini kurarken; her erkek yaş aldığında güzel yaşlanmak ve yaşlanma belirtilerini minimum seviyeye indirmek ister. Somon DNA serumu, cildin temelini oluşturan ve hücrelerin tazelenmesine yardım eden polinükleotid maddesinin yapımına yardım eder.

Randevu Oluşturun

Somon DNA Gençlik Serumu

Serumun içeriğinde hyaluronik asit, Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin gibi insan cildinde doğal olarak bulunan ancak çevresel faktörler ve yaşlanma ile birlikte azalan temel amino asitler bulunur. Somon DNA uygulaması ise bu bileşim ile hazırlanan aşının cilde enjekte edilmesi işlemidir. Bu aşı içerdiği yoğun hyaluronik asit ve moleküller sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi tekrar kazanmasına yardımcı olur.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Somon DNA Tedavisi

Somon DNA gençlik aşısı, sadece kadınların değil aynı zamanda erkek hastaların da tercih ettiği bir uygulamadır. Ayrıca genç veya yaşlı fark etmeden tüm hastalara uygulanabilir. Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.