Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj tatuaj yöntemi kullanarak kalıcı pigment uygulaması olup oldukça yaygındır.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kaş kalıcı makyajı insanlar arasında en çok sevilen, en başarılı, en çok ihtiyaç duyulandır. Güzel kaş şekil ve yoğunluğu insan yüzüne anlam katan bir öğedir. Çoğu insanda doğuştan kaşlarında düzensizlik ve seyreklik görülebilir. Yada ilerleyen yaşla, kaşların dökülmesi ile gelen seyreklik bakış ifadesini bozmaktadır. Bu gibi durumlarda kalıcı kaş uygulaması çok yüz güldürücü olmaktadır.

Randevu Oluşturun

Kalıcı Makyaj Nasıl Uygulanır?

Kalıcı makyajın erken safhadaki problemi renk oturma süresi olarak belirlenen ve beklenen bir aydan sonra kişinin bu yaptırdığı işlemden hoşnutsuz olması yada biraz uzun, biraz kısa, biraz kalın, biraz ince olması için yapılan işlemde bir değişiklik talebidir.İnce olmuş yerler ikinci bir rötüş uygulaması ile kalınlaştırılabilir yada bir fazlalık varsa hemen Q swich nd-yag lazerle istenmeyen bölge temizlenir.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Kalıcı Makyaj Uygulaması

Kalıcı makyaj uygulamasında kullanımı ve ithali izin verilen boyalar kullanılmalıdır. Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.