Kaş Kontür

Kaş kontürü, değişen güzellik trendleri doğrultusunda kaşlarınıza tercih ettiğiniz ve elbette yüzünüze uygun şeklin verilmesini sağlayan bir güzellik uygulaması olarak tanımlanabilir.

Kaş Kontürü Nedir?

Kaş kontürü, renk pigmentlerinin kaş bölgesindeki derinin alt tabakasına işlenmesi temeline dayanıyor.Kaş kontürü, her gün makyaj sırasında kaşları doldurma işlemini yapma ihtiyacını da ortadan kaldırdığı için makyaj süresini önemli ölçüde kısaltıyor.

Randevu Oluşturun

Kaş Kontürü Nasıl Uygulanır?

Kaş kontürü işlem sıralamasının öncelikle yüz ifadesine en çok yakışacak kaş modelinin belirlenmesiyle başlar. Yüzünüze ön çizim yapıldıktan sonra uygulanan kaş kontürü işleminin süresi ise kişiden kişiye değişebiliyor. Bunda elbette cilt yapısı etkili oluyor. Genellikle 1,5-2 saat süren kaş kontürü işlemi gerçekleştirildikten 20 gün sonra ise son rötuşlar yapılarak kaşlara son hali veriliyor.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Kaş Kontür Uygulaması

Yüzün merkezinde yer alan kaşlar, gözleri çerçeveleyerek daha dikkat çekici bir görüntü yaratır. Kaş kontürü ile tasarlanan kaşlar, bakışları da anlamlı ve etkili kılar. Üstelik doğru konumlandırılmış ve profesyonel kişilerce yapılan kaş kontürü, yapaylıktan uzak görüntü sağlar. Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.