Cilt Bakımı

Cilt bakımı gözeneklerin temizlenmesi ve en önemlisi de cildin oksijen ile buluşmasını sağlamak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra cildin taze ve parlak görünmesini de sağlamaya yardımcı olmaktadır. Uygulamaların mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Diyarbakır Cilt Bakım

Uygulamaya başlamadan önce cilt mutlaka temizlenir ve peeling ile ciltteki ölü deriler ve tabakalar uzaklaştırılır. Ardından cilde buhar uygulaması yapılarak gözeneklerin açılması sağlanır ve bu sayede de siyah noktalar ve yağ noktaları temizlenir.

Randevu Oluşturun

Size ve Cildinize Özel Çözümler

Çiğdem Buğdaycı Beauty olarak cilt bakımı ürünlerini, doğal yağlar ile güçlendirerek farklı cilt tiplerine ve cilt problemlerine göre uyguluyoruz. Her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar. Bu bakım; temizleme, buhar ve iyileştirici maske içermektedir. Yaklaşık 1.5 saat sürer. Dermokozmetik ürünler kullanılarak işlem sağlanır.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Cilt Bakım Fırsatları

Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir. Çiğdem Buğdaycı Beauty cilt bakımı fırsatları ile elde edebileceğiniz birçok cilt bakımı fırsatı, estetik ve sosyal sorun olarak gördüğünüz akne, sivilce ve siyah lekeler başta olmak üzere çeşitli şikâyetlerinize çözüm üretebilir.