Dermapen

Dermapen bir mikro iğneleme sistemidir. Yaşlanmayı durdurmak imkansız, ancak olumsuz etkilerini yavaşlatmak, hatta gidermek mümkündür.

Dermapen Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesi cilt dezenfekte edilir. Dermapen cihazı sayesinde deri yüzeyinde mikro kanallar açılması ile kanallardan cildin ihtiyacına yönelik ilaçların (mezoterapi solüsyonlarının) cilt altına iletilmesi ile işlem sonlandırılır. Ardından, cildi yatıştırıcı maske, nemlendirici ve güneş koruyucu uygulanmasıyla işlem sonlandırılır.

Randevu Oluşturun

Dermapen İşlemi Ne Kadar Sürer?

Dermapen işlemi ile cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan kolajen ve elastin sentezi sağlanıyor ve kan dolaşımı artırılıyor. 2-4 hafta ara ile minimum 4 seans olarak önerilen bu yöntem, uzman tarafından uygun görülen sürelerde tekrarlanabiliyor.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Dermapen

Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir. Dermapen cihazının dizaynı, burun kenarı, göz çevresi, dudak çevresi gibi ulaşılması güç bölgelerin tedavi edilebilmesini sağlıyor. Öte yandan, el, kol içi hassas bölgeler dahil bir çok bölgeye de yapılabilir.