Kirpik Lifting

Kirpik Lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır.

Kirpik Lifting'i Kimler Uygulamalıdır?

Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Çiğdem Buğdaycı Beauty ile günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

Randevu Oluşturun

Kirpik Liftingi Nasıl Uygulanır?

Kirpiklerin kıvrık ve kalkık görünmeleri için öncelikle kirpik dibine silikon bir ped yerleştirilir. Kirpikler yukarı doğru özenle kaldırılarak yapıştırma işlemi gerçekleşiyor. Bu işlem profesyonel kişiler tarafından uygulanması gereken ve her kirpik teli dikkate alınarak uygulanmalıdır. Ardından yukarı kalkan kirpikler solüsyon işleminden geçerek kıvrıklığı sabitleniyor.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Kirpik Lifting

İlk olarak mikro çubuklarla jel bir solüsyon uygulandıktan sonra bir süre bekletilir. Solüsyonun her kirpiğe eşit olarak dağıtılması oldukça önemlidir. Daha sonra tekrar bir solüsyon uygulanır ve bekletilir. Son olarak kirpiklere renk verici bir solüsyon uygulanır ve keratin uygulanarak yaklaşık 1 saat içerisinde kirpik liftingi işlemi tamamlanabiliyor. Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.