İpek Kirpik

Gözler, görmenin, keşfetmenin, bakarak hissetmenin ve güzelliğin kapılarını aralarlar. Gözlerin en şık aksesuarı ve tamamlayıcısı ise kirpiklerdir. Bakışların anlamını, derinliğini karakterize eder ve onları özel kılar.

İpek Kirpik Nedir?

Gerçek kirpiklerin üzerine uygulanan ipek kirpik, gürleştirme ve güçlendirme işlemidir. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek yapıştırılır. Kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırlanan kirpikler, kısa veya seyrek görünümü engeller. Ortaya çıkan sonuç, kişinin mevcut kirpik yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte istenilen hacme ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpikler kullanılabilir.

Randevu Oluşturun

İpek Kirpik Kimlere Uygulanır?

Eğer ipek kirpik yaptırmak isteyen kişinin gözleriyle ilgili bir sağlık problemi yoksa bu işlemi uygulamasında bir sakınca yoktur.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır İpek Kirpik

İpek kirpiklerin daha kalıcı olması için yaklaşık 3 haftalık aralıklarla bakım yaptırmada fayda bulunur. Bu şekilde düzenli bakımlar ve kopan kirpiklerin yerine yenisinin takılması sayesinde ipek kirpik kullanım süresi 6 aya kadar uzatılabilir. İpek kirpikler yaz ve kış olmak üzere her mevsimde kullanıma uygun bir güzellik ürünüdür. Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.