Microblading Kaş Tekniği

3D Micro Kıl Tekniği(Microblading) sayesinde, kişinin yüz simetrisine uygun tasarım ile kendi kaş kıllarının inceliğinde, yönünde ve renginde kıl efektleri(çizimleri) yapılarak en doğal görünüm verilir, kaşlarda kıl varmış gibi durur.Yakından bile bakılsa anlaşılması zordur.

Kaş Estetiği

Bazı kişilerde kaşlar zamanla seyrelir, dökülür ya da genetik faktörlerden dolayı yoğun değillerdir. Bazen de kaza ve ameliyat sonrası oluşan yara izleri kaşları tamamen şekilsiz bir hale getirir.Öte yandan da yaşı olgun kişilerde kaş askısı yaptırmak yerine kalıcı makyajla ile kaşları hafifçe yükseltmek yüze hoş bir anlam ve genç bir ifade vermektedir.

Randevu Oluşturun

Microblading Kaş Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Kalıcı makyaj boyalarının ortalama kullanım süreleri 9-12 aydır. Bu süre cilt tipine ve uygulama derinliğine göre farklılık gösterebilir. İşlem yapıldıktan 1 ay sonra rutin rötuş işlemi yapılır. Ancak daha uzun süreli kalıcılık için ara rötuş işlemi önerilmektedir. Bu işlem zaman içerisinde açılarak silindiği için 5-6 ay sonra bir ara rötuş işlemi yaptırarak daha uzun süre kullanım sağlanır.

Bizi Instagram'da Takip Edin

Diyarbakır Microblading Kaş Estetiği

Microblading kaş işlemi oldukça yaygın olan güzellik bakımından biridir. Kaşlarını kalem ya da far yardımıyla şekillendiren, dolgunlaştıran, kaş yapısından memnun olmayan ya da kaş dökülmesi yaşayan hatta hiç kaşı olmayan kişilerin bile tercih edebileceği bir uygulamadır. Geçici bir uygulama olması da ilk deneyim yaşayanlar için avantajdır.Diyarbakırda ki güzellik merkezi olan Çiğdem Buğdaycı Beauty son dönemde çok daha modern ve donanımlı ekipmanlar ile hizmet veren bir merkezdir.